Внаслідок обстрілу Миколаєва загинув власник агрохолдингу «Нібулон», Герой України Олексій Вадатурський: в ОПУ заявили, що це навмисне убивство

Новини України та світу
Ліна Тимошина
31 Липня 2022, 17:34
Ліна Тимошина
31 Липня 2022, 17:34

Внаслідок одного з найбільш масованих обстрілів Миколаєва у себе вдома загинув аграрій, суднобудівник, власник агрокомпанії «Нібулон», Герой України Олексій Вадатурський та його дружина Раїса Михайлівна. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко та народні депутати.

Олексій Опанасович зробив багато для Миколаївщини, багато для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону неоціненний, - написав Кім.

«Нібулон» став найбільшим агрохолдингом у Чорноморському регіоні (!). Олексій Вадатурський був всі ці роки її незмінним керівником, лідером та ідейним натхненником. І залишався б ще довго років, якби окупанти не вбили його, - написав народний депутат Рустем Умєров у Фейсбук.

Загибель українського бізнесмена Вадатурського під час ракетного обстрілу в Миколаєві була навмисним вбивством. Про це радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк заявив у Телеграмі.

Загибель Олексія Вадатурського, на мій погляд, була не випадковістю, а цілком продуманим та організованим навмисним убивством. Вадатурський був одним із найбільших аграріїв країни, ключовою людиною в регіоні та великим роботодавцем. Точне влучання ракети не просто в будинок, а в конкретне крило – спальню – не залишає сумнівів у наведенні та корегуванні удару. Ще раз: Вадатурського зробили конкретною ціллю", - написав Подоляк.

За його словами, російські варвари й далі провадять кампанію терору, намагаючись залякати, дестабілізувати та зламати українське суспільство.

Як повідомляли QIRIM.News, у ніч на 31 липня російські окупанти масовано обстріляли Миколаїв. Про це повідомив мер міста Олександр Сєнкевич у Телеграм-каналі. За його словами, це був, напевно, найсильніший обстріл міста за весь час.