Ворог намагається вийти на географічні рубежі Донеччини, - Міноборони

Новини України та світу
Ліна Тимошина
07 Липня 2022, 16:50
Фото: сторінка Фейсбук Ганни Маляр
Ліна Тимошина
07 Липня 2022, 16:50

Кремль веде війну на виснаження і всі зусилля наразі спрямував на встановлення остаточного контролю над Луганською областю. Також ворог намагається вийти на географічні рубежі Донеччини. Про це під час брифінгу сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр, повідомляє Укрінформ.

На теперішній час основні зусилля противника зосереджені на встановленні остаточного контролю над Луганською областю, який станом на зараз ворогом ще не встановлений. Найбільш складна обстановка сьогодні склалась на Слов’янському, Краматорському та Бахмутському напрямках. Ворог намагається вийти на географічні рубежі Донецької області», - наголосила Маляр.

Заступниця міністра зазначила, що, за даними Головного управління розвідки, безпекова ситуація довкола України залишається складною. Кремль не відмовляється від виконання жодної зі своїх стратегічних цілей стосовно України.

З огляду на масштаби, завдання та терміни проведення так званої «спеціальної операції» рф станом на зараз веде війну на виснаження, - зауважила Маляр.