«Ворог не робить нам подарунків та «жестів доброї волі», ми все це виборюємо», – Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
10 Листопада 2022, 08:32
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
10 Листопада 2022, 08:32

В інформаційному просторі сьогодні дуже багато радощів, і зрозуміло чому. Але емоції наші мають бути стриманими – завжди під час війни.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у відеозвернені.

Годувати ворога всіма деталями наших операцій точно не буду чи то на півдні, чи то на сході, чи то будь-де ще. Коли буде наш результат, кожен це побачить. Обовʼязково. Може, це звучить не так, як хтось зараз очікує. Може, не так, як у новинах. Але потрібно розуміти: ніхто нізвідки просто так не йде, якщо не відчуває сили. Ворог не робить нам подарунків, не робить «жестів доброї волі». Ми все це виборюємо. А коли виборюєш, треба розуміти, що кожен крок – це завжди спротив ворога, це завжди втрата життів наших героїв, - сказав Зеленський.

Тому, з його словами, ми рухаємося дуже акуратно, без емоцій, без зайвого ризику. В інтересах звільнення всієї нашої землі і щоб втрати були якнайменші.

Саме так ми забезпечимо звільнення Херсона, Каховки, Донецька, інших наших міст. Але це буде результатом саме наших зусиль, наших оборонних операцій. Тих, які зараз тривають, тих, які ще плануємо, - зауважив глава держави.

Він повідомив, що зараз на Донеччині найбільше протистояння, дуже важливе, там багато вирішується. Будь-які втрати там – це втрати й далі в країні.

Тому стоїмо. Стоїмо міцно. Нічого не здаємо. Я дякую кожному нашому герою, який стримує ці страшні атаки окупантів. Постійні атаки, - сказав Зеленский.

За його словами, на Півдні потроху рухаємося, укріплюємо позиції крок за кроком.

Також Президент окремо попередив кожного у Москві, хто ухвалює відповідні рішення.

Будь-яка ваша спроба підірвати Каховську ГЕС і затопити нашу територію та зневоднити Запорізьку атомну станцію означатиме оголошення вами війни всьому світу. Подумайте, що з вами тоді буде, - наголосив Зеленський.