«Ворог перебуває у специфічній стадії, коли стратегічно програш Росії вже зрозумілий», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 08:28
Фото: пресслужба Офісу президента
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 08:28

Ворог перебуває у специфічній стадії, коли стратегічно програш Росії вже зрозумілий. Але тактично у них іще є ресурс для спроб наступальних дій.

Про це Президент Володимир Зеленський повідомив у відеозверненні.

Очільник держави провів засідання Ставки, вперше – у подвійному форматі.

Спочатку – традиційний повний склад Ставки. Розглянули ситуацію на фронті, намагання Росії посилити тиск на Донбасі. Забезпечення армії. Підготовка кадрів та інші питання постійної уваги Ставки, - сказав глава держави.

А потім, у другій половині дня відбулася додаткова зустріч членів Ставки у вузькому форматі - для особливо вагомої розмови.

Ми не залишимо без нашої відповіді жодну агресивну дію окупанта. Ворог у специфічній стадії, коли стратегічно програш Росії вже зрозумілий. Але тактично у них іще є ресурс для спроб наступальних дій, - зазначив Зеленський.

Окупанти шукають варіанти, щоб спробувати змінити перебіг війни та намагаються поставити на службу агресії потенціал усіх територій, які вони поки що контролюють.

Ми ж маємо продовжувати те саме, що робимо: посилювати нашу стійкість, бути абсолютно єдиними в прагненні забезпечити нашу армію та всіх захисників необхідною зброєю та обладнанням – нам в Україні потрібно говорити одним голосом зі світом щодо постачання для оборони. А також маємо щомісячно відчутно посилювати глобальний тиск на Росію, - наголосив очільник держави.

За його словами, ворог має вийти із цієї своєї стадії значно більш послабленим, ніж вони передбачають для себе в найгірших сценаріях.

Це важке завдання для нас. Але ми повинні його виконати, - додав Президент.