Все може закінчитись набагато раніше, – Арестович щодо війни

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
14 Березня 2022, 17:23
Ярослава Саєнко
14 Березня 2022, 17:23

Війна може закінчитися набагато швидше, ніж ми розраховуємо. Адже Володимир Путін дізнається про реальну ситуацію. Про це в ефірі 24 каналу сказав радник Офісу Президента Олексій Арестович.

Арестович зазначив, що існує закон, згідно із яким зміни накопичуються поступово, а реалізуються стрибкоподібно. І це відбувається і з російською армією. Окупанти можуть поступово накопичувати проблеми, кількість поранених. Однак потім – за одним "клацанням" – у них все поламається одразу.

Не до кінця квітня (як я прогнозую в одному із варіантів), а набагато швидше. Може, це вирішать за допомогою перемовин, – наголосив Арестович.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет передав Володимиру Путіну реальну ситуацію в Україні – за оцінкою ізраїльської розвідки. Можливо, це справило враження на главу Кремля.

Якщо він знає реальний стан речей (про третину знищеного угруповання та відсутність резервів), війна може закінчитися раніше.

На думку радника ОП, є 2 варіанти, як далі розвиватимуться події:

  • перший – швидко – упродовж двох тижнів;
  • другий – до кінця квітня.

Навіть якщо упродовж місяця підготують строковиків і кинуть їх у бій на початку травня, все одно війна закінчиться до середини травня – за найгіршим прогнозом, – наголосив Арестович.