«Всі виплати повинні здійснюватися в повному обсязі» — у МОЗ пообіцяли розібратися щодо не отриманих лікарями 300% зарплати

Новини України та світу
Ірина Требунських
02 Травня 2020, 14:28
Ірина Требунських
02 Травня 2020, 14:28

Міністерство охорони здоров’я отримує скарги від лікарів, які не отримали обіцяні урядом 300% доплати до заробітних плат. Про це повідомив голова МОЗ Максим Степанов під час брифінгу.

Ми отримуємо сигнали, що ці виплати не були здійснені в повному обсязі з вини або органів місцевої влади, або головних лікарів лікарень. Це недопустимі речі, — сказав він.

Степанов наголосив, що всі без виключення виплати повинні здійснюватися в повному обсязі. Міністр запевнив, що вже направлені відповідні листи головам облдержадміністрацій. В них міністерство зобов’язує ОДА відзвітувати по кожному медзакладу, які суми і яким працівникам були там виплачені.

2.05.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Пʼятниця, 1 травня 2020 р.

Як повідомляло QHA media, депутати Верховної Ради України під час позачергового засідання 13 квітня ухвалили зміни до держбюджету. В законі передбачено надбавки до 300% від заробітної плати медпрацівникам та іншим фахівцям медустанов, задіяних у боротьбі з епідемією COVID-19.