Вибори показали розчарування і апатію кримчан - Мусієнко

Новини України та світу
Анна Артемова
20 Вересня 2021, 09:34
Анна Артемова
20 Вересня 2021, 09:34

Кримчани показали низьку явку на виборах до Державної Думи, які Росія незаконно проводила в анексованому Криму та на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це розказав у коментарі агентству “Кримські новини” експерт Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко

Я думаю, що така низька явка прогнозована, і, зрозуміло, що чіткіше простежується розчарування кримчан. Ці результати свідчать про те, що є така апатія, є зневіра в людей в окупаційну владу, в те, що вона здатна щось вирішити, - зазначив він. 

За словами Мусієнка, надія зникла навіть у тих кримчан, які на початку анексії Росією півострова сподівалися на кращі умови життя в майбутньому.

Якщо порівнювати з тією ейфорією, яка була в декого у 2014-15, можливо, 2016, роках, то зараз це все зникає. Зараз є такі суворі реалії, в яких зрозуміло, що нічим життя не покращується і не отримали мешканці Криму внаслідок окупації чесну відповідальну владу. А лише навпаки. Тому це розчарування і апатія, - сказав експерт.

Нагадаємо, в Російській Федерації з 17 до 19 вересня відбулися вибори до Держдуми. Перед цим на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей видавали паспорти місцевим жителям для голосування. Крім того, псевдовибори провели в анексованому Росією Криму. Низка країн заявили, що не визнаватимуть легітимність виборів, проведених у такий спосіб.