«Визнання ефективності моєї роботи», - Джеппар про бажання ФСБ заарештувати її у справі про «порушення територіальної цілісності Росії»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
07 Грудня 2022, 09:02
Фото: сторінка Фейсбук Еміне Джеппар
Ліна Тимошина
07 Грудня 2022, 09:02

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джеппар сприймає бажання ФСБ заочно заарештувати її у справі про «порушення територіальної цілісності Росії» як визнання ефективності своєї роботи.

Про це Джеппар написала на сторінці у Фейсбук.

Зі святом Збройних Сил України, брати й сестри! А свою «медаль» я сьогодні теж отримала:) фсб просить Лефортівський суд Москви заочно мене заарештувати у справі про «порушення територіальної цілісності Росії». Зізнаюсь ) я займаюсь відновленням територіальної цілісності України з 2014 року, з перших днів окупації росією моєї Батьківщини. Тому сприймаю такі дії, як визнання ефективності своєї роботи, - заявила Джеппар.

Перша заступниця очільника МЗС наголосила, що ЗСУ разом з дипломатами, волонтерами, журналістами, медиками, вчителями та всіма, хто на своєму фронті боронить державу, повернуть кожен клаптик української землі.

Нагадаємо, напередодні російське пропагандистське агентство РИА НОВОСТИ повідомило, що слідчі з ФСБ попросили Лефортівський суд Москви заочно заарештувати віцепрем'єр-міністра — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірину Верещук і першу заступницю міністра закордонних справ України Еміне Джеппар.