«Визнання Російською Федерацію незалежності ОРДЛО — це продовження акту агресії проти України», - Умєров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
22 Лютого 2022, 08:57
Фото: goloszmin.org
Ліна Тимошина
22 Лютого 2022, 08:57

Визнання Російською Федерацію незалежності окремих районів Донецької та Луганської областей — це продовження акту агресії проти України, чергове грубе порушення територіальної цілісності та суверенітету нашої країни. Про це заявив народний депутат України, фракція "Голос" Рустем Умєров на сторінці у Фейсбук.

З точки зору міжнародного права ці рішення Кремля — нікчемні. Це рішення ніколи не знайде підтримки у жодної країни вільного світу, - наголосив Умєров.

Як повідомляли QIRIM.News, президент України Володимир Зеленський у зверненні за підсумками засідання РНБО заявив, що Україна кваліфікує останні дії Російської Федерації як порушення суверенітету та територіальної цілісності держави.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання «незалежності» так званих «ЛНР» та «ДНР». Це рішення викликало засудження всьго світу.

Як повідомляли QIRIM.News,  Володимир Путін доручив ввести на окуповані східні території України російські війська для «підтримки миру».