Визволення Криму залежить і від збереження Української держави - Чийгоз

Новини України та світу
Анна Артемова
27 Вересня 2021, 11:24
Анна Артемова
27 Вересня 2021, 11:24

Важливою складовою у визволенні окупованого Росією Криму є збереження демократичних цінностей всередині України. Про це сказав заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз під час презентації проекту київського "Кримського дому" в рамках міжнародного форуму "Terra Ucrania", повідомляє Qirim.news.

Завдання стоїть, щоб зберегти всередині держави таку стабільність і демократію і розвиток нашої держави, від чого дуже залежить визволення Криму. Тому ми не можемо окремо розглядати питання Криму, не прив'язуючи його до майбутнього самої України, - сказав він.

У межах Форуму було презентовано книги "Козаки і татари. Українсько-кримські союзи 1500-1700 років". У рамках презентації відбувся круглий стіл на тему: "Українці й татари. Пов’язані батьківщиною".

Нагадаємо, у Національному музеї народної архітектури та побуту України в рамках міжнародного форуму "Terra Ucrania" презентували проект київського "Кримського дому", який присвячено збереженню культури кримських татар в умовах окупації і депортації.