«Я гордий тим, яким стало Представництво», —Кориневич про завершення роботи на посаді Постійного Представника Президента України в АРК

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
25 Квітня 2022, 12:41
Асіф АлієвQHA
25 Квітня 2022, 12:41

Я гордий тим, яким стало Представництво, і тим, що ми його таким зробили. Ми побудували і розбудували цю інституцію.

Про це написав у Facebook написав звільнений з посади Постійного Представника Президента України в АРК у зв’язку з завершенням терміну діяльності Антон Кориневич.

Він зазначив, що кадрові зміни в Представництві заплановані та давно пропрацьовані.

«Майже три роки ми командою працювали по темі деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Ми багато зробили і віддавали своїй справі все, що вміємо, знаємо, можемо»,— наголосив Кориневич.

За словами Кориневича, Представництво виведно на якісно новий рівень і всі запущені процеси і надалі будуть працюють.

«І будуть продовжувати працювати після нашої перемоги. Ми створили стандарт діяльності органу, який, сподіваюся і вірю, тепер завжди буде дотриманий», - заявив він.

Він висловив подяку президенту Володимиру Зеленському за довіру та підтримку і за все, що він зробив для Криму.

«Він зробив для деокупації та реінтеграції Криму дуже багато. І, переконаний, буде робити це й надалі. Лідерство Президента у питаннях Криму є дуже важливим. Президент сьогодні, в ці складні часи, є справжнім символом єднання нації та її боротьби з російським загарбником», - посянив свою позицію Кориневич.

Кориневич заявив, що підтримує рішення президента призначити Постійним Представником Тамілу Ташеву. Він зазначив, що Таміла - великий професіонал, яке все професійне життя працює по Криму, є лідером суспільної думки, близько двох з половиною років працює в Представництві і знає все по всім напрямам роботи органу.

«Вона буде впевнено просувати Представництво і тему деокупації та реінтеграції Криму вперед. Представництво буде працювати так, як воно працює зараз, на виконання завдань і доручень Президента та своєї Стратегії діяльності. Інституційна пам‘ять Представництва і ключові напрями роботи органу зберігаються. Дуже радий за Тамілу і Представництво та дякую Президенту за це рішення», - підкреслив він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ № 274/2022 про призначення на посаду постійного представника Президента України в АР Крим Тамілу Ташеву, яка останні роки працювала на посаді заступника постійного представника.