«Я ніколи не змінюю своїх рішень» — Аксьонов передумав не проводити парад в окупованому Сімферополі

Новини
Ірина Требунських
16 Червня 2020, 17:16
Фото: ТАСС
Ірина Требунських
16 Червня 2020, 17:16

«Глава» окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив, що військовий парад перемоги все ж таки проведуть 24 червня у Сімферополі.

Після тривалих консультацій, зокрема з Міноборони РФ, Росспоживнаглядом, прийнято рішення про те, що парад перемоги 24 червня у місті Сімферополі відбудеться, — написав він у Facebook.

Аксьонов також вказав, що «ніколи не змінює свої рішення», але це «безпрецедентна ситуація».

Важное заявление! Я никогда не меняю своих решений, но это беспрецедентная ситуация, которая требует соответствующего...

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Вівторок, 16 червня 2020 р.

Між публікаціями про те, що парад проведуть винятково у Керчі й заявою щодо Сімферополя, минуло три години. У коментарях до публікації щодо військового параду в окупованому Сімферополі деякі жителі півострова обурилися таким рішенням. «Чудове рішення на піку епідемії, треба вислужитися перед Путіним. А життя холопів? Та плювати», — прокоментував один з підписників Аксьонова.

Також у коментарях припустили, що вказівка з країни-агресора Росії щодо проведення військового параду попри епідемію слугує тому, щоб проведення масового голосування за поправки в конституцію РФ не викликало запитань.  

QHA media повідомляло, що зранку 15 червня Сергій Аксьонов заявив про 15 нових випадків захворювання на COVID-19 за добу і додав, що військовий парад перемоги на окупованому Росією українському півострові проводитимуть винятково у Керчі.

За наказом президента РФ Володимира Путіна масовий військовий парад перемоги у Москві проведуть 24 червня, незважаючи на епідемію коронавірусу в країні. При цьому Путін зазначив, нібито «життя і здоров’я, безпека людей це головна цінність».

Всеросійське голосування щодо поправок до конституції, яке планувалося на 22 квітня, було перенесено через пандемію нового коронавірусу. 

Вже 23 травня в Росії опублікували закон, згідно з яким запровадили можливість дистанційного голосування, зокрема онлайн і поштою, на всіх рівнях виборів.