«Я вірю в кожного з вас і в нашу Перемогу!», - Залужний у День Збройних сил України

Новини України та світу
Ліна Тимошина
06 Грудня 2022, 09:34
Фото: сторінка Фейсбук Головнокомандувача ЗС України
Ліна Тимошина
06 Грудня 2022, 09:34

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що вірить в кожного українського військовослужбовця і в Перемогу України.

Про це у День Збройних сил України Залужний сказав у відеозверненні на сторінці у Фейсбук.

Про що я думаю, а точніше про кого я думаю у День Збройних Сил України? Передусім про полеглих побратимів і посестер та про їхні сімʼї. Ці думки крають моє серце як Головнокомандувача і як батька, чоловіка та сина. Вони змушують повсякчас озиратися на пройдений нами шлях довжиною в майже 9 років. Це шлях воїнів, шлях людей, які мають сміливість і гідність обрати свободу. Він залитий кровʼю, сповнений страждань і болю. Але саме він веде нас уперед, щоб помститися і перемогти. Не залишає місця для страху чи зневіри, - сказав Головнокомандувач ЗСУ.

Він зауважив, що кожного дня, усвідомлюючи ціну, яку ми платимо за свободу, він збирає всю волю в кулак, щоб вистачило сил здолати агресора і відбити в нього бажання будь-коли в майбутньому посягати на нашу свободу.

Я знаю, що пліч-о-пліч зі мною кращі. Міцніші за сталь, запекліші за вогонь, сильніші за будь-яку стихію. Серця українських воїнів б'ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу, - наголосив Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ привітав солдатів, сержантів й офіцерів, працівників і ветеранів Збройних Сил із Днем Збройних Сил України!

Дорогі солдати, сержанти й офіцери, працівники і ветерани Збройних Сил! Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами. Гордий бути вашим Головнокомандувачем у цей важкий час. Я вірю в кожного з вас і в нашу Перемогу. Сердечно вітаю із Днем Збройних Сил України! Бажаю швидкого відновлення пораненим воїнам! Всім, хто в строю, - сил і стійкості, натхнення і радості, переможного миру! Слава Збройним Силам!, - казав Залужний.