Як проходить незаконна мобілізація у Сакському районі Криму до армії окупантів: деталі від Ільмі Умерова

Кримські татари
Шевчук Микола
19 Березня 2023, 12:57
Ільмі Умеров
Шевчук Микола
19 Березня 2023, 12:57

Російські загарбники в Суворовській сільській раді Сакського району Криму планують вручити 75 повісток, з них 45 кримським татарам. Цих людей вони планують відправити на війну проти України.

Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

Отримав інформацію про ситуацію у Суворовській с/р Сакського району Криму, про отримання повісток для призову на війну з Україною. У мене немає підстав не вірити. У сільраді сім населених пунктів. Загальне населення становить 3500 осіб. Кримські татари становлять не більше 400-500 осіб, тобто приблизно 15 відсотків. Підготовлених повісток лише 75 штук. З них планується вручити кримським татарам 45 повісток. Окупаційна влада планує закликати кримських татар на війну в кількості 45 із 75, тобто 60 відсотків. Це при тому, що кримські татари становлять серед населення лише близько 15 відсотків. Простими арифметичними діями виходить, що повістку підготували для кожного десятого з кримськотатарської частини населення. У той самий час із решти населення, що становить більшість, при повному врученні повістку отримає лише кожен сотий. Тобто, виходить, окупанти готують чергову провокацію закликаючи нелояльних путінському режиму в 10 (десять) разів більше ніж лояльних, - написав він.

Нагадаємо, президент росії путін оголосив мобілізацію в захоплених українських регіонах та на решті території рф восени минулого року. Це була його реакція на поразки росіян на фронті від української армії.