Як в Криму ліквідовують наслідки повені й шукають жінку, яку змило потоком води

Новини України та світу
Хельга Полтавка
25 Червня 2021, 17:58
Фото: Reuters
Хельга Полтавка
25 Червня 2021, 17:58

В окупованій Керчі перекрита центральна вулиця для ліквідації наслідків повені. А у Ялті продовжуються пошуки зниклої безвісти людини.

Про це повідомив російський «глава» Керчі Сергій Бороздін, інформує окупаційна адміністрація міста.

Комунальники очищають від бруду тротуари і проїжджу частину, вивозять зіпсовані меблі з магазинів і торгових об'єктів.

Паралельно така робота ведеться в районі 1-ї поліклініки. Загальне завдання — очистити найбільш постраждалі під час стихії території від шару бруду й пилу. Увага на дороги, тротуари, громадські території. Спільно з комунальними службами організовано вивіз габаритного сміття. У ці дні Керч відновлюється після надзвичайної ситуації, — поінформував Бороздін.

За його інформацією, станом на 25 червня у Керчі людям виплатили компенсації.

Окупанти Криму також повідомили, що в період з 16 по 18 червня 2021 року через рясні опади підтоплено у Ялті й східному Криму 426 прибудинкових територій, з них 356 домоволодінь, 18 соціально значущих об'єктів. Всього із зони підтоплень евакуйовано 1783 особи.

У Ялті тривають пошуки жінки, яка зникла безвісти під час потопу. Радіус пошуків розширився, повідомляють в російському «МНС» Криму.

Щодня рятувальники декількома групами, метр за метром, обстежують русла річки Бал-Алма та її притоки. У зв'язку зі сходом води, обстеження території значно розширено, — йдеться в інформації «МНС».

За даними рятувальників, всього у Ялті після потопу постраждали 55 осіб, з них 48 надано амбулаторну допомогу, сім госпіталізовані, одна людина загинула.

Нагадаємо, що 18 червня під час підтоплення житлового будинку, жінка з чоловіком самостійно вирішили вийти з дому через річку в безпечне місце, але жінку змило великим потоком води.

«Кримські новини» повідомляли, що Керч і Ялту знову попереджають про шторм.