Як змінювалася вартість переходу через Севастопольську бухту в одному зображенні

Новини України та світу
Євген БерезовськийQHA
14 Грудня 2018, 17:28
Фото: karta-krym.com
Євген БерезовськийQHA
14 Грудня 2018, 17:28

«Влада» Севастополя планує побудувати міст через Севастопольську бухту, який зв'яже центр міста з Північною стороною, за 40 млрд рублів.

Як повідомив виданню «Діловий Крим» «губернатор» Севастополя Дмитро Овсянніков, за цю суму також мають намір почати будівництво Гераклейської рокади.

Однак ще трохи більше року тому — 20 вересня 2017 року — Овсянніков пропонував президенту РФ Володимиру Путіну з'єднати центр Севастополя з Північною стороною за 5 млрд рублів, щоправда, не за допомогою мосту, а за допомогою будівництва тунелю.

Він повідомляв, що рейд часто перекривають через знешкодження снарядів, і тунель за п'ять мільярдів — саме те, що необхідно для розвитку міста, особливо його Північної сторони.

Тепер концепція різко змінилася, а з нею і "ціна питання".

— Міст. Це оптимальний варіант, який влаштовує і військових. За попереднім проектом, міст буде чотирисмуговий довжиною 935 метрів. Підсумковий варіант проекту має бути узгоджений з будівництвом дорожньої хорди — Гераклейської рокади, вона зв'яже перехід через бухту з Гагарінським районом Севастополя, — сказав Овсянніков в інтерв'ю журналу.

Нагадаємо, вперше про будівництво мосту і канатної дороги через Севастопольську бухту повідомили у 2015 році. Вартість канатної дороги оцінювали в районі 500 млн рублів.

Наразі між сторонами бухти курсує один поромний і три катерних маршрути.