«Якнайшвидше потрібен паритет на полі бою, щоб зупинити цю диявольську армаду й посунути її за кордони України», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Червня 2022, 08:40
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
23 Червня 2022, 08:40

Звільнити нашу землю і прийти до перемоги – це наша національна мета, над реалізацією якої маємо працювати щодня. На цьому наголосив у відеозверненні Президент України Володимир Зеленський. Він сказав, що Росія зробила 24 лютого те ж саме, що нацисти – 22 червня. Багато про це сказано. Тоді від ранку вторгнення до поразки агресора минуло 1418 днів.

Ми ж маємо звільнити нашу землю і прийти до перемоги, але швидше. Значно швидше. Це – наша національна мета, і маємо працювати на її реалізацію щоденно. Не тільки держава, а й кожен громадянин, кожна громадянка – на тому рівні, на якому це можливо, - заявив Зеленський.

Глава держави повідомив, що на Донбасі – масовані авіаційні й артилерійські удари. Мета окупантів на цьому напрямку незмінна – вони крок за кроком хочуть знищити весь Донбас. Весь. Лисичанськ, Слов'янськ, Краматорськ – будь-яке місто їм потрібно все зробити таким, як Маріуполь - повністю розбитим.

Ось чому ми знову й знову наголошуємо на прискоренні постачання зброї для України. Якнайшвидше потрібен паритет на полі бою, щоб зупинити цю диявольську армаду й посунути її за кордони України, - наголосив Президент.

Він подякував Сполученим Штатам Америки за допомогу і в розслідуванні воєнних злочинів на території України. Зокрема, Елі Розенбауму за готовність приєднатися до встановлення справедливості – він один із тих американських розслідувачів, кому вдалося викрити багатьох нацистів. Спільна слідча група має бути максимально сильною, щоб ніхто з російських злочинців не уникнув покарання.

І це буде одним із найбільших у наш час внесків у захист міжнародного правопорядку. Так само як 1 вересня 1939 року і 22 червня 1941 року завершились Нюрнберзьким трибуналом, має завершитись у справедливому трибуналі і 24 лютого 2022 року. Росія повинна відповідати за все зло, яке принесла Україні, - сказав Зеленський.