«Якщо ви потрапите на поле бою, скоріш за все, ви будете вбиті», - Ташева закликала кримчан саботувати незаконну мобілізацію, оголошену РФ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
22 Вересня 2022, 11:08
Ліна Тимошина
22 Вересня 2022, 11:08

Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева під час брифінгу звернулася до громадян України в окупованому Криму із закликом саботувати мобілізацію, оголошену країною-агресором РФ. Вона зазначила, що слід зірвати незаконну мобілізацію на всіх тимчасово окупованих територіях, зокрема, й в Криму.

Ми розуміємо, що Російська Федерація буде намагатися призвати, мобілізовувати саме наших українських громадян, які проживають на окупованих територіях, включно з АР Крим і містом Севастополем. Тому ми закликаємо наших українських громадян саботувати мобілізацію, ухилятися від такої мобілізації.

Вона зазначила, що це складно, слід зробити все від себе залежне. В іншому разі, потрапивши у російське військо, на таких громадян чекатиме або загибель чи поранення, або відповідальність.

Ви маєте розуміти, що якщо ви потрапите на поле бою, скоріш за все, ви будете вбиті або будете пораненими, ви станете інвалідами. Ми не хочемо такого для наших українських громадян. Або ви будете притягнені до відповідальності згідно з чинним українського законодавством. Тому ми закликаємо наших українських громадян максимально зробити все від себе залежне для того, щоб не бути мобілізованим. Україна обов'язково переможе, я впевнена, що зовсім скоро ми зустрінемося з вами у вільному українському Криму, - наголосила Представниця Президента в Криму.

Як повідомляли QIRIM.News, кроком відчаю назвав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв у коментарі агентству мобілізацію, яку оголосила РФ.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 вересня Президент РФ Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію у Росії.