«Їду зі своїм кримськотатарським прапором, бо Крим - це Україна»,— команда Теймура Ібрагімова летить на Кубок світу з кікбоксингу

Новини України та світу
Ліна Тимошина
04 Листопада 2021, 13:41
Ліна Тимошина
04 Листопада 2021, 13:41

5 листопада команда СК «TIGER» з кікбоксингу тренера Теймура Ібрагімова летить на Кубок світу з кікбоксингу до Австрії. Розраховує команда лише на перемогу.

Про це в коментарі QIRIM.News розповів президент Дніпропетровської обласної Федерації кікбоксингу, віце-президент Всеукраїнської федерації кікбоксингу, тренер СК «TIGER» Теймур Ібрагімов.

За словами Ібрагімова, збірну України представлятимуть 13 спортсменів, троє з них з клубу «TIGER». Це 16-річна Вікторія Шепель, 15-річний Давид Богатих і 11-річний Олексій Штефан

«Готувалися ми дуже довго, тому що там титульні бої. Там не тільки медалі, але вони й за пояси змагаються - за титули абсолютного чемпіона світу. Це буде чотири версії кікбоксингу: WMA, WKU, WKA, WKF», - розповів Ібрагімов

Тренер зауважив, що спортсмени його команди - діючі чемпіони світу.

«Вони неодноразові чемпіони світу, тому я розраховую, ми їдемо туди за поясами, за титулами. Нам друге місце ніколи не потрібно, тільки за перше», - наголосив Ібрагімов.

5 листопада відбудеться зважування спортсменів, а 6 - 8 листопада пройдуть бої. На всі змагання, розповів Теймур Ібрагімов, він возить з собою кримськотатарський прапор.

«Я їду зі своїм прапором, тому що ми завжди і всюди, на всі чемпіонати світу веземо кримськотатарський прапор. Всюди, в 13 країнах були, в 13 країнах з нами завжди був прапор. Тому що це мій прапор, Крим - це Україна, для мене він у моєму серці», - зізнався Ібрагімов.

Раніше, на чемпіонаті світу в Угорщині команда тренера з кікбоксингу і тайського боксу, керівника CK TIGER Теймура Ібрагімова виборола для збірної України 6 золотих медалей і 4 кубка світу.