З Криму до Херсонщини масово завозять людей для псевдореферендуму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Вересня 2022, 18:10
Асіф АлієвQHA
23 Вересня 2022, 18:10

З окупованого Криму масово завозять людей для голосування по фейковому референдуму в Херсонську область.

Про це повідомляє видання Херсонщина за день.

"По селах їздять автоматники, примушують голосувати мешканців. У Херсоні, Чорнобаївці, інших містах - виламують двері й примушують голосувати. Озброєні «помічники» ходять по під‘їздах і влаштовують «голосування дома». росія організувала чергову низькопробну театральну постанову для свого внутрішнього споживання. Це засудив весь цивілізований світ. Херсонці псевдореферендум ігнорують, демонструючи свою громадянську позицію", - йдеться в повідомлені.

Видання звертається до жителів Херсонщині бути обережним та не відчиняти двері й не брати участь у псевдореферендумі.

"Посилайтеся на хворобу - ковід чи туберкульоз. Якщо ви вимушені спілкуватися із «організаторами», говоріть, що за день-два прийдете на дільницю. По бюлетенях визначити, як ви проголосували, ніхто не зможе. Але найкраще - участі у голосуванні не брати. За цей тероризм росія неодмінно понесе жорстку відповідальність", - підкреслює Херсонщина за день.

Як повідомляли QIRIM.News, українцям на Херсонщині у зв'язку з проведенням псевдореферендуму радять не відчнти двері.

Нагадаємо, раніше голова херсонській обласній админістрації Ярослав Янушевич повідомив, що росіяни завезли в область політтехнологів і пропагандистів, щоб максимально легітимізувати процес проведення "референдуму". Російські окупанти планують намалювати явку близько 70% виборців, з яких близько 75% нібито проголосують "за".

Нагадаємо, Кримськотатарський Ресурсний Центр закликав жителів Херсонщини не брати участь у псевдореферендумі окупантів.