З перекладачем, але не сьогодні: «суд» по Заїру Смедлі перенесли

Новини України та світу
Алла Трапезова
15 Вересня 2021, 17:19
Алла Трапезова
15 Вересня 2021, 17:19

У середу, 15 вересня, відбувся розгляд справи, яка була порушена 4 вересня відносно глави ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїру Смедлі. Про це повідомила адвокат Хатідже Мамутова, передає кореспондент «Кримських новин».

Відзначається, що «суддя» Бєлоусов задовольнив два клопотання адвокатів: про виклик у судове засідання перекладача та участь захисника.

Засідання було відкладено на завтра, 16 вересня, на 09:00. В інших клопотаннях, таких як виклик прокурора, виклик свідків, які могли б підтвердити непричетність Заїра Смедлі до порушення вимог і епідеміологічних законів, а також секретаря судового засідання, здійснення фіксації судового процесу шляхом відео та фотозйомки, було відмовлено з посиланням на те, що свідки не об'єктивні, про них Заїр Смедля не заявляв в райвідділі, – повідомила адвокат.

На думку «судді», фіксація могла перешкодити здійсненню так званого судового процесу, тому в клопотанні відмовили.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в окупованому Сімферополі «Київський райсуд» оштрафував Садрі Муратова за участь у мирній акції біля будівлі ФСБ, яка пройшла 4 вересня. Кримський татарин отримав штраф в 10 тис. рублів.

Днем раніше був також оштрафований Іслам Юрданов.