З початку повномасштабного вторгнення Туреччина прихистила понад тисячу українських дітей, - Мінреінтеграції

Новини України та світу
Ліна Тимошина
19 Квітня 2023, 15:02
Фото: Facebook/Vasyl Bodnar
Ліна Тимошина
19 Квітня 2023, 15:02

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Туреччина прихистила понад тисячу українських дітей.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на сторінці у Facebook за підсумками міжнародної українсько-турецької наради, яка пройшла в онлайн-режимі у Кабінеті Міністрів.

З початку повномасштабного вторгнення Туреччина прихистила понад тисячу українських дітей. Серед них – діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, й інші вразливі категорії діток, - йдеться у повідомленні.

Від української делегації у нараді взяли участь представники Мінреінтеграції, Мінсоцполітики, МЗС, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, а також Національної соціальної сервісної служби України. Турецьку сторону представили заступник міністра сім’ї та соціальних послуг Ісмаїл Ергюнес та інші турецькі відомства у справах дітей.

Представники Туреччини підкреслили прагнення і надалі створювати найкращі умови для українських дітей.

Наша мрія – щоб діти зростали під мирним небом і не знали, що таке війна і природні катаклізми, – наголосив Ергюнес.

Українська сторона подякувала турецькому народу за всебічну підтримку українських дітей. Сторони домовилися про візит української делегації до Турецької Республіки, який має відбутися найближчим часом. Турецька сторона висловила готовність і надалі надавати гуманітарну та політичну підтримку Україні.

Як повідомляли QIRIM.News, у березні 2022 року до Туреччини прибули українські діти-сироти, евакуйовані із зони бойових дій.

Як повідомляли QIRIM.News, у грудні 2022 року дружина Президента Туреччини Еміне Ердоган відвідала дитячий будинок, де розмістили евакуйованих з Одеси вихованців дитбудинку.