За державну зраду заочно судитимуть трьох депутатів Севастопольської міської ради

Новини України та світу
Ліна Тимошина
30 Вересня 2022, 12:32
Ліна Тимошина
30 Вересня 2022, 12:32

Прокуратура Автономної Республіки Крим, в порядку спеціального досудового розслідування, скерувала до суду 3 обвинувальні акти стосовно 3 депутатів Севастопольської міської ради VI скликання. Про це повідомляє пресслужба прокуратура.

Встановлено, що у 2014 році, задля приховання факту окупації півострова Збройними Силами РФ та з метою легітимізації дій держави-окупанта, обвинувачені, спільно з іншими депутатами Севастопольської міської ради, проголосували за підтримку ряду незаконних рішень уже не діючої на той час Верховної Ради АР Крим, зокрема: «Про підтримку рішень ВР АР Крим про незалежність Криму та створення так званої «Республіки Крим»»; «Про звернення до РФ з пропозицією прийняття м. Севастополя до складу РФ в статусі міста федерального значення»; «Про перейменування Севастопольської міськради у «Законодавчі збори Севастополя»,- йдеться у повідомленні.

Таким чином, обвинувачені надавали допомогу представникам іноземної держави в проведенні підривної діяльності проти України.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 1 ст. 111 КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років, - зазначили у прокуратурі.