За підривну діяльність проти України в Криму двом колишнім українським правоохоронцям повідомлено про підозру в державній зраді

Новини України та світу
Ліна Тимошина
07 Лютого 2022, 15:45
Ліна Тимошина
07 Лютого 2022, 15:45

За процесуального керівництва прокуратури автономії повідомлено про підозру двом колишнім заступникам начальника Сімферопольського міського управління ГУ МВС в АР Крим. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури АР Крим і міста Севастополя. Їм інкримінують державну зраду.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрювані склали присягу працівників органів внутрішніх справ України, присягнувши залишатися відданими народові України, суворо дотримуватися Конституції України та чинного законодавства. Однак, під час окупації півострова у 2014 році, підозрювані зрадили присязі та перейшли на службу до незаконно створеного «Міністерства внутрішніх справ Республіки Крим», яке пізніше увійшло до складу «Міністерства внутрішніх справ РФ», обійнявши посади «заступника начальника поліції МВС Республіки Крим» та «заступника начальника поліції охорони громадського порядку управління МВС Росії у м. Ялта», - зазначили у відомстві.


Своїми діями та рішеннями «правоохоронці» сприяли становленню окупаційної адміністрації РФ, шляхом безпосередньої участі в роботі незаконно створених правоохоронних органів. А також надавали допомогу представникам держави-окупанта у проведенні підривної діяльності проти України, йдеться у повідомленні.


Тепер їм загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.


Як повідомили QIRIM.News джерела у правоохоронних органах, повідомлено про підозру Момотенку Ігорю Григоровичу та Коржову Дмитру Павловичу.

На зображенні може бути: 1 особа
Фото: прокуратура АР Крим і міста Севастополя
На зображенні може бути: 1 особа та військова форма
Фото: прокуратура АР Крим і міста Севастополя

Як повідомляли QIRIM.News 4 лютого 2022 року, Голосіївський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокуратури автономії та обрав жителю Криму, який видавав себе за родича міністра внутрішніх справ, запобіжний захід.