За торгівлю з Росією — у США застосують санкції щодо одного з турецьких управлінь

Новини України та світу
Ірина Требунських
06 Квітня 2021, 12:35
Ірина Требунських
06 Квітня 2021, 12:35

У Держдепі США зазначили, що Управління оборонної промисловості Туреччини (SSB) має торгівельні стосунки з російським оборонним сектором, за що слід запровадити санкції. Про це повідомив держсекретар Ентоні Блінкен, передає «Інерфакс Україна».

Держсекретар зазначив, що через проведену кілька років тому істотну транзакцію з Росією слід застосувати санкції до SSB, його очільника Ісмаїла Деміра і ще трьох керівників. Санкції передбачені законом «Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій» (CAATSA).

Серед американських санкцій, зокрема, заборона на експорт американської продукції й на видачу кредитів для SSB більш ніж на 10 мільйонів доларів. При цьому громадянам США забороняється вести справи з громадянами Туреччини з санкційного списку. «Активи фігурантів списку в США заморожуються, влада США не видаватиме візи цим людям», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у грудні 2020 року США оголосили санкції на ключове оборонне агентство Туреччини та його керівника через придбання країною російських систем С-400.

Як повідомляли «Кримські новини», завдяки фотозйомці з космосу виявили нові російські військові об'єкти на території окупованого Криму. Знімки свідчать, що нещодавно поруч з окупованою Керчю з'явилися нові радіолокаційні станції і щонайменше вісім ракетних комплексів С-400.