Заарештований Азіз Ахтемов сподівається на обмін

Кримські татари
Анвар Деркач
30 Грудня 2021, 16:43
Анвар Деркач
30 Грудня 2021, 16:43

Заарештований і піданний тортурам кримський татарин Азіз Ахтемов сподівається на обмін утримуваними особами між Україною та Росією .Про це він написав у листі, яке оприлюднила його дружина у фейсбук. Він зазначив, що Президент Володимир Зеленський передав список утримуваних осіб в російській неволі генеральному секретареві ООН. Лист поширила у фейсбук його дружина Аділє.

Новина про те, що пан президент передає генсеку ООН список українських політв'язнів, утримуваних російською владою, потішила мене, дала надію і зігріла серце, - написав Ахтемов.

Він подякував всім, хто його підтримує, українському народові і президенту України.

Підконтрольний Кремлю «Київський районний суд» Сімферополя продовжив арешт кримськотатарському активісту Азізу Ахтемову до 23 січня 2022 року.

Нагадаємо, 3 і 4 вересня в окупованому Криму російські силовики провели обшук у 5 кримських татар, а потім викрали їх. Серед них перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов, а також Асан і Азіз Ахтемові, Ельдар Одаманов і Шевкет Усеінов. Пізніше Ахтемових, а також Джелялова окупаційний суд звинуватив у причетності до підриву газопроводу в селі Перевальному Сімферопольського району.