«Заборона українцям володіти землею в Криму юридично нікчемна» — Ніколенко

Новини України та світу
Ірина Требунських
20 Березня 2021, 17:58
Олег Ніколенко
Ірина Требунських
20 Березня 2021, 17:58

Указ президента держави-окупанта Росії Володимира Путіна, яким він забороняє українцям у праві на володіння землею у тимчасово окупованому Криму, є юридично нікчемним. Про це заявив речник міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

В найгірших традиціях своїх історичних попередників керівництво Росії фактично продовжує зросійщувати Крим. Указ президента РФ №201 юридично нікчемний і не матиме правових наслідків для України, — розповів речник.

Ніколенко пояснив, що після деокупації українського півострова та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України порушені права законних власників в Криму будуть відновлені.

Представник зовнішньополітичного відомства зазначив, що позбавлення українців права власності на земельні ділянки в Криму буде у фокусі уваги  під час цьогорічного інавгураційного саміту «Кримської платформи».

Нагадаємо, міжнародний саміт щодо деокупації українського півострова «Кримська платформа» має відбутися влітку 2021 року.

«Кримські новини» публікували коментарі експертів щодо того, що стоїть за земельним указом Путіна по Криму і чим може відповісти Україна.