Загарбники перенесли засідання у справі політв'язня Ансара Османова

Кримські татари
Шевчук Микола
29 Березня 2023, 18:13
Фото: "Кримська солідарність"
Шевчук Микола
29 Березня 2023, 18:13

Окупанти в Південному окружному військовому суді міста Ростов-на-Дону перенесли заплановані засідання та останнє слово політв'язня Ансара Османова у справі «Хізб ут-Тахрір».

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

До арешту Ансар Османов був учасником громадського руху «Кримська солідарність» та активним відвідувачем судів із політично вмотивованих справ раніше заарештованих кримських татар мусульман.

Спочатку суд розпочався із затримкою у 40 хвилин через те, що пізно доставили Ансара. Прокурор висунув своє клопотання про те, що йому необхідна підготовка для реплік після дебатів захисту. Суд відклали на 17 квітня, а 18 квітня очікується вирок, - прокоментувала дружина політв'язня Мер'єм Османова.

Нагадаємо, 9 лютого з 4 години ранку в кількох районах півострова Крим співробітники фсб проводили обшуки в будинках кримськотатарських активістів. За підсумками чоловіків затримали та доставили до Управління фсб у Сімферополі та Севастополі. Ансара Османова заарештували після проведення слідчих заходів у його будинку. Активіст проживав у селі Танкове Бахчисарайського району.