Загарбники відправляють школярів з окупованих територій у спецтабори в Криму, - Маляр

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Квітня 2023, 15:21
Фото: АрміяInform
Ліна Тимошина
20 Квітня 2023, 15:21

Окупанти розпочали потужну пропагандистську кампанію щодо добровільного відправлення школярів з тимчасово окупованих українських територій до спеціально обладнаних таборів у тимчасово окупованому Криму.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

У зазначених таборах передбачається проживання дітей в спартанських умовах та проведення з ними інтенсивних заходів так званого «військово-патріотичного виховання» під керівництвом військовослужбовців збройних сил російської федерації, - написала Маляр.

За її словами, на тимчасово окупованих територіях України окупанти посилюють примусове насадження російської агресивної ідеології. Особлива увага приділяється молоді.

Крім того, російські окупаційні адміністрації погрожують батькам, які відмовляються відправляти своїх дітей до таких таборів, тим, що скоро всіх школярів відправлятимуть в зазначені табори у примусовому порядку.

Як повідомляли QIRIM.News, благодійний фонд Save Ukraine розповів, як здійснив уже п'ять рятувальних місій задля повернення додому українських дітей, насильно вивезених російськими окупантами до Криму нібито «на відпочинок».