«Захищаємо зі зброю в руках та всіма іншими засобами», — азербайджанці України висловили відданість української державі

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Березня 2022, 13:21
Асіф АлієвQHA
23 Березня 2022, 13:21

Азербайджанці України висловили підтримку та заявили про свою відданість української державі.

Про це йдеться в заяві Голови ініціативної групи азербайджанців Ялчина Гахраманоглу, переданому інформаційному агентству QIRIM.News.

«Ми, азербайджанці, не вважаємо себе чужими в українській державі, в українському суспільстві, або гостями в цій державі. Навпаки, ми тісно причетні до суспільно-політичного, культурного та економічного життя держави. Ми доводимо свою вірність державі і народу України всіма формами боротьби, починаючи від збройної», - заявив Гахраманоглу.

Голова ініціативної групи зазначив, що на території Україні здавна проживали тюркські етноси, в тому числі кримські татари, які зазнали геноциду з боку Російськой імперії.

«Нині 600 тисяч кримських татар об’єднались навколо свого лідера Мустафи Джемілєва. Це спонукає і нас єднатися з братнім кримськотатарським народом. Національні ціли, політичні принципі кримських татар не байдужі нам — азербайджанцям України. Ми вважаємо своїм боргом та честю діяти заради вільної України та вільного Криму», - підкреслив голова ініціативної групи азербайджанців Ялчин Гахраманоглу.

Зазначимо, азербайджанці разом з українцями зі зброєю в руках боронять українську державу, допомагають армії, переселенцям тощо.