Заклики «відновити історичну справедливість» на листівках, знайдених СБУ в Лаврі, насправді є нічим іншим, як «патріаршим» благословенням на вбивство українців, - Чубаров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Листопада 2022, 12:45
Ліна Тимошина
23 Листопада 2022, 12:45

На листівках, знайдених Службою безпеки України, в Лаврі та інших храмах УПЦ МП є благословення на вбивство українців.

Так прокоментував одну зі "знахідок" СБУ голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук.

На фотографії - одна з масово роздрукованих листівок зі зверненням "патріарха московського та всієї русі" Кирила, що були вилучені СБУ під час обшуків у Лаврі та храмах УПЦ МП у Рівненській області. У контексті звернення патетичне завершення закликом "відновимо історичну справедливість» насправді є нічим іншим, як "патріаршим" благословенням на вбивство українців. Вибачте, якщо зачепив чиїсь почуття…., - написав Чубаров.

Голова Меджлісу зауважив, що як політик він намагається не втручатися в дискусії щодо стосунків між вірянами інших, ніж у мене, віросповідань.

Але, як громадянин України, в деяких випадках просто не можу, як то кажуть, "пройти повз", - наголосив Чубаров.

На зображенні може бути: 1 особа
Фото: пресслужба СБУ

Як повідомляли QIRIM.News, Служба безпеки України знайшла проросійську літературу, мільйони готівки та «сумнівних» громадян рф під час безпекових заходів у приміщеннях УПЦ (МП).

Як повідомляли QIRIM.News, Служба безпеки України провела контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві.