«Заняття на незнайомій місцевості». В анексованому Криму російські розвідники проводять навчання з використанням нового озброєння

Новини
Ігор ЗайцевQHA
09 Червня 2020, 13:18
Ігор ЗайцевQHA
09 Червня 2020, 13:18

На полігонах окупованого Криму розпочався табірний збір розвідників підрозділів армійського корпусу Чорноморського флоту Росії.

Про це повідомили у пресслужбі Міноборони РФ.

Зазначається, що протягом місяця з російськими військовослужбовцями проведуть практичні заняття з вогневої, тактичної, спеціальної і повітряно-десантної підготовки з використанням нових зразків озброєння та безпілотних літальних апаратів.

Особливістю цього табірного збору стане те, що розвідники різних з'єднань і частин армійського корпусу Чорноморського флоту проводитимуть заняття на незнайомій місцевості з передислокацією на різні полігони. Військовослужбовці вивчать і відпрацюють низку специфічних завдань, зокрема різні методи організації розвідки, засідки, проведення розвідки боєм та інших способів ведення розвідки, — йдеться у повідомленні.

Окрім цього у пресслужбі зазначили, що заняття проводитимуть в умовах, наближених до бойових.

«Під час збору підрозділам належить діяти у відриві від головних сил, в тилу умовного противника, розраховуючи тільки на власні вміння та навички», — додали представники Міноборони РФ.

QHA media повідомляло, що 4 червня Чорноморський флот Росії проводив танкові навчання та відпрацьовував роботу протиповітряної оборони в анексованому Криму.