Затримані напередодні у Джанкойському районі шестеро кримських татар залишаться під вартою до 24 березня

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Січня 2023, 16:51
Фото: "Кримська солідарність"
Ліна Тимошина
25 Січня 2023, 16:51

Окупаційний Київський районний суд Сімферополя оголосив запобіжний захід шістьом кримським татарам, яких силовики арештували після обшуків їхніх будинків у Джанкойському районі 24 січня.

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

За результатами розгляду клопотання обрали термін утримання під вартою на 2 місяці до 24 березня. Це рішення ми вважаємо незаконним. Оскільки ті підстави, які прописані, є голослівними, матеріалами справи вони не підтверджені. Мій підзахисний, Халіл Мамбетов 1955 року народження, він пенсіонер і в нього вдома онкохвора дружина, за якою він здійснює щоденний догляд, живуть вони лише вдвох, - розповів адвокат Сіяр Панич.

Він повідомив, що вони надали всі документи, зокрема, документи на домоволодіння, що він власник свого будинку, постійно там проживає і просили пом'якшити рішення на домашній арешт.

Але суд нас не почув і обрав для нього запобіжний захід - утримання під вартою, - підкреслив Панич.

Як повідомляли QIRIM.News, у Джанкойському районі окупованого Криму 24 січня з самого ранку пройшло шість обшуків у будинках кримських татар. Були затримані шестеро кримських татар.

Як повідомляли QIRIM.News, у будинок Екрема Кроша під час обшуку підкинули книжки, його звинуватили у тероризмі, розповіла його дружина.

Як повідомляли QIRIM.News, до затриманих у Джанкойському районі кримських татар не допускають адвокатів, розповів адвокат Еміль Курбедінов.

Як писали QIRIM.News, 25 січня в окупованому Сімферополі співробітники "правоохоронних органів" затримали десятки людей біля будівлі окупаційного Київського районного суду, які прийшли підтримати заарештованих напередодні кримських татар.