Завершення війни розпочнеться зі звільнення Криму — Ташева

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Березня 2023, 18:53
Асіф АлієвQHA
24 Березня 2023, 18:53

Стратегія деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя закріпить ключову тезу, що завершення війни розпочнеться зі звільнення Криму.

Про це розповіла постійна представниця Президента України в АРК Таміла Ташева, пише у Facebook.

“Цього року деякі заходи й акценти Стратегії зазнають змін, які назріли в умовах повномасштабного вторгнення росії та є вимогою часу. Стратегія закріпить ключову тезу – завершення війни розпочнеться зі звільнення Криму, бо війна почалася з його окупації. Також з’являться положення, які деталізуватимуть рамку реінтеграційних заходів: від відновлення публічної влади до верифікації документів і правочинів”, - наголосила Ташева.

Зазначається, що Стратегія деокупації та реінтеграції, яку Президент України Володимир Зеленський затвердив своїм указом від 24 березня 2021 року, визначала пріоритетним політико-дипломатичний шлях деокупації, однак ніколи не виключала військовий.

Тому, зауважують у Представництві, в умовах повномасштабного вторгнення Україна сама обиратиме, як звільнить своїх людей та територію від російських окупантів.

Раніше Ташева заявила, що Збройні Сили України в Криму зустрічатимуть із квітами. Вона зазначила, що на території тимчасово окупованого півострова відчутний проукраїнський спротив.