Збільшимо кількість співробітників та техніки: колаборант Аксьонов придумав як зменшити затори на Кримському мосту

Новини України та світу
Шевчук Микола
21 Березня 2023, 16:55
Шевчук Микола
21 Березня 2023, 16:55

Для огляду автомобілів на Кримському мосту, окупанти збільшать кількість співробітників та техніки.

Про це в коментарі ЗМІ загарбникам заявив колаборант, зрадник і так званий голова Криму Сергій Аксьонов, цитують Крим.Реалії.  

На його думку, це дозволить уникнути заторів при в'їзді на півострів із території рф.

Зараз до секунди заміряють, скільки машина займає, яка процедура, скільки оформлення. Ми зараз усе це розпишемо, і ситуації, як зараз, не буде. Там були якісь затримки, скупчення машин переважно з Краснодарського краю на свята. Можемо сказати, що колеги з ФСБ вже там системно забезпечують безпеку, а з точки зору кількості машин, що пропускаються, ми це завдання вирішимо. Будуть додані сили та засоби, – сказав зрадник.

За словами російського чиновника, йдеться про легкові автомобілі, проте в майбутньому лінійку транспорту, що допускається на Кримський міст, буде розширено.

Нагадаємо, 8 жовтня на Кримському мосту прогримів вибух, в результаті чого він був пошкоджений. Загарбники обвинуватили в ньому українські спецслужби та країни Заходу. Після вибуху окупанти довго відбудовували частину моста, а потім заявили, що зробили жорсткішим огляд автомобілів при в’їзді на міст, що привело до значних заторів.