«Зброя, більше зброї та швидше доставити її в Україну», - Умєров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Червня 2022, 12:33
Ліна Тимошина
14 Червня 2022, 12:33

Україна потребує більше зброї та її швидшого доставлення в Україну. На цьому наголосив народний депутат України, член української переговорної групи Рустем Умєров під час свого візиту до Канади на зустрічі з колегами з Комітету закордонних справ та міжнародного розвитку Палати громад, Комітету національної оборони Палати громад, керівництвом Канадсько-української групи дружби, а також із заступницею міністра закордонних справ Канади Сандрою МакКарделл. Про це депутат написав у Фейсбук.

На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

Мій основний акцент на всіх зустрічах — потрібно більше озброєння для України. Важливо — озброєння потрібно сьогодні, а не за декілька місяців. Закликав наших партнерів знайти механізми відправки озброєння швидше, - наголосив Умєров.

Разом з колегою Євгенією Кравчук він подякував канадському народу за непохитну підтримку України. Канада дала притулок десяткам тисяч українців, які були змушені покинути свої домівки.

На зображенні може бути: 13 людей та люди стоять
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова
На зображенні може бути: 11 людей та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

А також була однією з перших країн, яка визнала дії Росії геноцидом і звернулася до Міжнародного кримінального суду для розслідування військових злочинів Путіна.

Очікуємо, що сьогодні Канада так само візьме лідерство в питанні відчуження російського майна та активів, щоб використати ці гроші для компенсації Україні всіх фінансових втрат, - написав депутат.

А також стане однією з провідних країн у масштабному плані відбудови України.

І ми впевнені, що наша пропозиція буде підтримана, - додав Умєров.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, у приміщенні та текст «Power Politics»
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова