Зеленський допускає обмін Медведчука, якщо Росія підтвердить, що він має російське громадянство 

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Жовтня 2021, 09:49
Ліна Тимошина
18 Жовтня 2021, 09:49

Президент України Володимир Зеленський заявив, що підозрюваного у державній зраді народного депутата Віктора Медведчука можуть обміняти на українських полонених, яких незаконно утримують в Росії. Але для цього потрібно підтвердження Росією його російського громадянства.  Про це Зеленський розповів у коментарі“Фактам тижня” на ICTV.

За словами очільника держави, прямих натяків на обмін народного депутата від «Опозиційної платформи «За життя» Віктора Медведчука на інших громадян країни, які перебувають за кордоном, не було.

Медведчук – громадянин України, тож до нього застосовують українське законодавство. З іншого боку, якщо Росія підтвердила б, що у Медведчука є російське громадянство, то цілком можливо, – зазначив Зеленський.

Він додав, що із задоволенням після цього підтвердження чи хоча б натяку, розглянув можливості обміну Медведчука на дійсних героїв і громадян України, які перебувають не тут.

Як повідомляли QIRIM.News, за даними Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, щонайменше 125 громадян України або заарештували, або затримали, або ув’язнили окупанти Криму.