Зеленський направив петицію на заборону в'їзду росіян СБУ, РНБО та прем'єру

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
27 Листопада 2021, 16:46
Фото: Офіс Президента
Асіф АлієвQHA
27 Листопада 2021, 16:46

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію про заборону чи обмеження в'їзду на територію України для громадян Росії.

Президент зазначив, що на тлі російської агресії, що триває, «значна увага до цього питання з боку українського суспільства цілком виправдана».

«Введення додаткових змін у режимі поїздок громадян між Україною та Російською Федерацією потребує ретельного вивчення та аналізу всіх можливих сценаріїв розвитку, зокрема, з погляду аспектів безпеки та можливих соціальних наслідків нововведень», - повідомив глава держави.

Зазначається, що Зеленський направив петицію прем'єру Денису Шмигалю, секретарю РНБО Олексію Данилову та голові СБУ Івану Баканову. Президент просить проаналізувати відповідність нинішнього режиму в'їзду в Україну громадян Росії згідно з потребами забезпечення безпеки України та захисту націнтересів.

Напомним, 11 октября электронная петиция с требованием полностью запретить концерты российских артистов в Украине к возвращению оккупированного Крыма и восстановления контроля Украины над восточными границами в понедельник, набрала необходимые для рассмотрения президентом Владимиром Зеленским 25 000 голосов.