Зеленський створив Консультативну раду з питань деокупації Криму. Опубліковані основні завдання

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Серпня 2022, 18:45
Фото: пресслужба ОПУ
Асіф АлієвQHA
15 Серпня 2022, 18:45

Президент України Володимир Зеленський створив Консультативну раду з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

В повідомлені зазначається, що дане рішення прийнято з метою сприяння координації заходів з питань деокупації, реінтеграції та відновлення територіальної цілісності України, захисту прав та інтересів громадян України, подолання наслідків і відшкодування шкоди, завданої державі Україна, її громадянам та юридичним особам у зв'язку зі збройною агресією та тимчасовою окупацією Російською Федерацією частини території України, а також проектів і заходів у рамках діяльності Кримської платформи, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України.
Основні завдання поради виглядають так:

  • Утворити Консультативну раду з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.
  • Затвердити Положення про Консультативну раду з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (додається).
  • Керівникові Офісу Президента України у місячний строк внести пропозиції щодо персонального складу Консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
  • Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.