Зеленський у День ВМС ЗС України побажав українським морякам відправити услід за «російським кораблем» решту корабельного складу російського агресора

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Липня 2022, 13:41
Ліна Тимошина
03 Липня 2022, 13:41

Президент Володимир Зеленський висловив упевненість, що високий професіоналізм воїнів українського флоту відправлять услід за «російським кораблем» решту корабельного складу російського агресора. Про це він сказав, вітаючи військовослужбовців і ветеранів Військово-Морських Сил Збройних Сил України з професійним святом. Текст привітання розміщений на сайті Офісу Президента України.

Упевнений, що високий професіоналізм воїнів українського флоту та уміле володіння сучасним озброєнням і військовою технікою, які ви вже продемонстрували усьому світові, гарантовано відправлять услід за «російським кораблем» решту корабельного складу російського агресора, - заявив Зеленський.

Глава держави наголосив, що сьогодні українські військові моряки відзначають своє професійне свято у складних умовах воєнної обстановки, у запеклих боях з російськими загарбниками на морі, суходолі та в повітрі, проявляючи героїзм, відвагу, стійкість та непереможний характер.

Україна пишається вами, надихається вашими бойовими успіхами, усіляко підтримує, розділяє біль від втрат та вірить у стійкість офіцерів і матросів вітчизняного флоту. Від імені українського народу висловлюю подяку всьому особовому складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України за звитягу та героїчне виконання військового обов’язку, мужність і самопожертву. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у війні з російським агресором. Вічна їм слава!, - сказав Зеленський.

Також він побажав українським військовим морякам міцного здоров'я, незламного духу у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України та нових перемог у боях з окупантами.