Зеленський утворив Раду з молодіжних питань

Новини України та світу
Алла Трапезова
14 Вересня 2021, 10:40
Володимир Зеленський
Алла Трапезова
14 Вересня 2021, 10:40

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 462/2021, яким утворив Раду з молодіжних питань. Про це повідомили в прес-службі голови держави.

Нова Рада функціонуватиме як консультативно-дорадчий орган при президентові України. Відзначається, що метою створення Ради стало сприяння розвитку потенціалу молоді, її самореалізації та активної участі в суспільному житті.

До складу цього органу заплановано залучити лідерів молодіжних рухів та організацій, спортсменів, засновників молодіжних соціальних ініціатив, діячів культури, - додали в Офісі президента.

Протягом місяця на розгляд президента мають бути подані пропозиції щодо персонального складу Ради, а також проект Положення про неї.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в квітні Кабмін ухвалив бюджетну програму «Забезпечення реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя». Таким чином, на реінтеграцію молоді з ОРДЛО і Криму направили 130 мільйонів гривень.