Зеленський в ООН обговорить збільшення підтримки «Кримської платформи»

Новини України та світу
Алла Трапезова
21 Вересня 2021, 21:48
Алла Трапезова
21 Вересня 2021, 21:48

Президент України Володимир Зеленський обговорить з генсеком Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррішем збільшення участі ООН у підтримці територіальної цілісності України та «Кримської платформи». Про це журналістам у Нью-Йорку повідомив прес-секретар глави держави Сергій Никифоров, передає Офіс президента.

Никифоров зауважив, що на «Кримській платформі» були представники від ЄС, від НАТО, а представника від ООН не було. При цьому він додав, що «Кримська платформа» та її підсумкова декларація засновані на резолюціях ООН.

Говоритимуть про те, як підсилити зараз роль ООН у підтримці територіальної цілісності України, зокрема підтримці саме «Кримської платформи, – зазначив речник Президента.

Нагадаємо, Зеленський у Нью-Йорку взяв участь у відкритті 76-ї сесії ГА ООН. Глава держави виступить на загальних дебатах, також заплановані його зустрічі з лідерами інших держав та представниками міжнародних організацій. Крім того, Зеленський зустрінеться з представниками бізнесу та інвесторами, а також з українською громадою у США.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляв, що ООН проігнорувала «Кримську платформу» і не була на саміті представлена з політичних мотивів.