Землетрус в Туреччині: десятки людей загинули і понад тисячу постраждали

Новини України та світу
Олег ПоліщукQHA media
25 Січня 2020, 16:12
Фото: Anadolu
Олег ПоліщукQHA media
25 Січня 2020, 16:12

На сході Туреччини в провінції Елязиг стався землетрус, в результаті якого щонайменше 21 людина загинула і понад тисячу постраждали, повідомляє турецьке бюро QHA media.

Згідно з повідомленням Управління з надзвичайних ситуацій Туреччини (AFAD), землетрус магнітудою 6,8 стався ввечері 24 січня. Після першого поштовху були й інші – з меншою магнітудою. Зруйновані десятки будівель, є перебої із зв'язком.

Багато жителів району Сіврідже провінції Елязиг покинули свої домівки, вимушено провівши ніч на вулиці. У деяких районах були відкриті спортивні комплекси і конференц-зали, де жителі могли переночувати.

Землетрус в Туреччині
Фото: Anadolu

Аеропорт у провінції Елязиг відновив роботу після нетривалої перерви, перебоїв з постачанням газу та електрики наразі у регіоні немає.

За даними українського МЗС, серед жертв та постраждалих внаслідок землетрусу на сході Туреччини українців немає. Водночас глава МЗС Вадим Пристайко заявив, що "Україна зараз стоїть поруч з Туреччиною та молиться за тих, хто постраждав".

Свої співчуття турецькому народу також висловив український прем'єр Олексій Гончарук.

За даними Геологічної служби США, цей землетрус відчули близько пів мільйона людей в Туреччині, а також в сусідніх Іраку, Сирії та Лівані.