Жітелям Ялти пропонують пити воду з Масандрівського джерела

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Січня 2022, 17:47
Асіф АлієвQHA
14 Січня 2022, 17:47

Так званий «голова Ради міністрів Республіки Крим» Юрій Гоцанюк заявив, що «влада» півострова має намір розглядати можливість перекидання води з Масандрівського джерела у водопровідні мережі Ялти.

До такого висновку Гоцанюк дійшов після того, як відвідав у Ялті Масандрівське джерело, передає Кримське інформаційне агентство.

«З міністрами житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури Криму розглядали можливість перекидання води з Масандрівського джерела для подачі у водосховище та систему центрального водопостачання міста Ялта. Можна використовувати ту максимальну кількість води, яка надходить річкою під час паводкових періодів», — сказав Юрій Гоцанюк.

Він зазначив, що використання Масандрівського джерела розглядається як додаткове альтернативне джерело для подачі води Південним берегом Криму.

Масандрівське джерело — це одне з найбільших джерел Криму. На території знаходиться гідротехнічна споруда з басейнами водозбірниками, містками для переходу через потік та низку інших допоміжних конструкцій.

Раніше кримчанам пообіцяли питну воду із акваторії Азовського моря. При цьому в жовтні 2021 року глава маріонне уряду Криму Сергій Аксьонов говорив, що, за попередніми даними, ця вода - технічна.