Жодні адмінарешти та штрафи не зламають волю мусульман Криму - адвокат Семедляєв

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Листопада 2021, 10:46
Едем Семедляєв
Ліна Тимошина
25 Листопада 2021, 10:46

Адвокат Едем Семедляєв, перебуваючи біля Залізничного "суду", окупованого Сімферополя, висловив подяку всім тим, хто прийшов 23 листопада його зустріти. Відео опубліковане на сторінці Фейсбук "Кримської солідарності". Семедляєв наголосив, що люди прийшли з добрими намірами, однак, отримали адміністративні арешти і штрафи.

Люди прийшли з добрими намірами – просто лише зустріти, привітати із тим, що я звільнився. Але людям, як завжди, навіть не дали елементарно цього. Люди прийшли із кульками, не вигукували, не порушували жодні санітарні норми. Однак, результат сьогоднішніх судових процесів - тим хлопцям, яких затримали, дали адміністративні арешти від 10 до 12 діб. Усім жінкам, яких затримували, дали штрафи, - сказав Семедляєв.

Адвокат наголосив, що це не зламає волю кримських татар. Адже вони звикли допомагати тим, хто цієї допомоги потребує.

Жодні адміністративні арешти, жодні адміністративні штрафи не зможуть стримати підтримку кримськотатарського народу мусульман Криму. Бо ми так звикли, ми так виросли. Якщо погано комусь поруч, якщо комусь потрібна допомога, ми не зможемо стояти осторонь. Це не зламає волю мусульман, кримських татар, - підкреслив Семедляєв.

Як повідомляли QIRIM.News, напередодні у Центральному, Залізничному та Київському "судах" окупованого Сімферополя пройшов розгляд адміністративних справ щодо кримських мусульман, затриманих 23 листопада під час зустрічі Едема Семедляєва. "Суди" винесли рішення, зокрема, від 10 до 14 діб адміністративного арешту кримським татарам. А також штрафи у сумі від 10 до 15 тисяч рублів, тобто, від 3700 до 5550 гривень. Серед цих громадян, 9 жінок, які отримали штрафи.

Як повідомляли QIRIM.News, 23 листопада у Сімферополі після 12 діб арешту вийшов на волю кримськотатарський адвокат Едем Семедляєв. Однак, силовики почали затримувати тих, хто приїхав його зустрічати - це кілька десятків людей. Серед них - жінки та журналісти.