Жовта вода з кранів: Сімферопольське водосховище майже вичерпалося

Новини України та світу
Ірина Требунських
01 Лютого 2021, 14:22
Ірина Требунських
01 Лютого 2021, 14:22

За останній тиждень до «влади» в тимчасово окупованому Росією Криму надійшло 748 скарг на водозабезпечення і водовідведення. Про це під час сьогоднішнього засідання заявив окупаційний «глава» Криму Сергій Аксьонов.

З 748 звернень 247 стосуються відсутності водозабезпечення, аварій на мережах — 222 звернень, подачі води на верхні поверхи — 46, порушення графіків подачі води — 45, якість води та аварії на каналі — 43, — озвучив Аксьонов.

«Глава» Криму також прокоментував жовту каламутну воду з мереж, на яку скаржилися мешканці Сімферополя, а саме вулиць Радищева і Камської. «Були звернення з низки адрес щодо запаху каналізації від води з крану», — додав Аксьонов. У відповідь так звана «глава адміністрації» окупованого Сімферополя Олена Проценко сказала, що нібито вони зі скаргами на погану якість води розбираються, і «з кожною ситуацією індивідуально».

Також під час засідання «очільник» окупаційного підприємства «Вода Криму» Володимир Баженов повідомив, що за два зимових місяці притоків до водосховищ в Криму не було, зокрема і до Сімферопольського. Тому міста й надалі отримуватимуть воду за графіком.

Притоки в наші водосховища ми не рахуємо. Це нескінченно мала величина, — сказав він.

Баженов зазначив, що запаси Сімферопольського водосховища майже закінчилися. «А та вода, яка в ньому є, вона давно вже стала не зовсім кондиційна», — підкреслив «керівник» підприємства.

Раніше окупанти визнали, що створення установок з опріснення морської води в окупованому Криму займе до двох років і не вирішить проблему водного дефіциту.

Як повідомляли «Кримські новини», в окупованому Криму повністю пересохли Сімферопольське водосховище і річка Сухий Індол. Згодом пересохло Аянське водосховище, яке забезпечувало прісною водою Сімферополь.