Журналісти підрахували вартість харчів для окупантів на Донбасі - $3,5 млн щомісяця

Новини України та світу
Анвар Деркач
22 Грудня 2021, 13:09
Анвар Деркач
22 Грудня 2021, 13:09

«Центр журналістських розслідувань» підрахував, що для харчування своїх військових на Донбасі Росія щомісяця відправляє на окуповані території Сходу України щонайменше понад 140 вантажівок із продуктами вартістю $3,5 млн.

В основу дослідження покладено матеріали рішення Кіровського районного суду Ростова-на-Дону від 10 листопада 2021 року.у справі менеджера російської компанії «АУП №38 Ростов-на-Дону» ООО «Технология». У своїх свідченнях підсудний зазначив, що організовував відправку борошна, овочів і консервів у військові частини збройних сил Росії, які знаходяться на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Йшлося про відправку кожні два тижні 70 -ти 40- тонних вантажівок , загальною вагою 1,3 тисяч тон. Автори дослідження доходять висновку, що при вазі військового пайка 3, 46 кг, чисельність російських військових на Донбасі перевищує 26 тисяч осіб.

Реальна кількість військових збройних сил Росії на окупованих територіях Донбасу може бути істотно більшою, оскільки у матеріалах судової справи йшлося лише про один канал постачання продуктів для окупаційних військ Росії.