Жителі окупованого Криму в соцмережах розповіли про перестрілку в Євпаторії

Новини України та світу
Алла Трапезова
22 Вересня 2021, 23:21
Алла Трапезова
22 Вересня 2021, 23:21

На заправці ТЕС в окупованій Євпаторії стався конфлікт між кримськими татарами і чеченцями. Про це місцеві жителі повідомили в соцмережах.

Очевидці зазначили, що причиною зіткнення стала поведінка гостей з країни-агресора РФ. Гості не змогли скористатися кавовим автоматом і побили господаря кафе, який виявився кримським татарином. Йому вибили око в ході бійки. До напівсмерти побили й друга, який спробував допомогти господарю закладу.

За земляків заступилися інші кримські татари, яких приїхало понад 50 осіб. Це змусило чеченців ретируватися з погрозами, що вони ще повернуться сюди. Місцеві підготувалися до нового приїзду гостей, озброїлися палицями, прутами, викрутками і травматичними пістолетами.

Однак гості з Чечні виявилися хитрішими. На нову зустріч вони прибули беззбройними. Коли почалося зіткнення і стрілянина, раптово з'явилися поліцейські, а слідом за ними – ОМОН. В результаті були арештовані 58 кримських татар, при цьому жоден чеченець затриманий не був. У восьми осіб вилучили зброю.

Російські силовики повністю на боці чеченців. Окупанти намагаються з'ясувати обставини інциденту.