Зі сміттєвим колапсом, без електрики й газу — у Керчі та Ялті знову попереджають про шторм

Новини України та світу
Ірина Требунських
23 Червня 2021, 14:58
Керч
Ірина Требунських
23 Червня 2021, 14:58

У тимчасово окупованому Росією Криму на сьогодні внаслідок повені без газопостачання залишається 371 абонент, серед яких чотири пансіонати. Про це пише «міністерство з надзвичайних ситуацій».

Відключено від газопостачання: Ялта — всього 16 абонентів, юридичні особи — сім. Гурзуф — 371, пансіонати — чотири, — йдеться у повідомленні.

Як інформує окупаційний сайт «Керч», у мікрорайоні Портовому і у центральній частині міста відсутнє електропостачання. Як виявилося, затопило розподільний щит у підвальному приміщенні на центральній вулиці.

Через зливи на вулицях Козлова і Пролетарській утворився сміттєвий колапс. Наразі на вулицях прибирають велике сміття, яке підприємці винесли із затоплених магазинів.

При цьому окупанти стверджують, що «водопостачання відновлено», але водночас повідомляють про «організований підвіз питної води населенню».

Станом на 23 червня у Керчі 88 людей перебувають у пунктах тимчасового розміщення в готелях «Меридіан» та «Мрія Тея».

Також окупаційне «МНС» попереджає, що у другій половині дня і до кінця доби 23 червня, протягом доби 24 червня, в Криму очікуються місцями сильні зливи, град, шквальний вітер 15-20 м/с.

У тимчасово окупованій Росією Ялті через повінь пошкодилися газопровід та лінії електропередач. Без газопостачання залишилася частина селища Гурзуф.

У ніч на 18 червня у результаті рясних опадів затопило окуповану Велику Ялту. Окупанти повідомили про одного загиблого та одну жінку, яка зникла безвісти.

«Кримські новини» розповідали про екологічну катастрофу в Ялті внаслідок сильних злив і нелегальних сміттєзвалищ.