ЗМІ: з окупованого Криму виїхали Аксьонов і Костянтинов: про повернення не йдеться

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Серпня 2022, 10:31
Ліна Тимошина
18 Серпня 2022, 10:31

З окупованого Криму в ніч на 17 серпня виїхав окупаційний "глава" півострову Сергій Аксьонов і окупаційний "спікер" "парламенту" Криму Володимир Костянтинов. Про це повідомив 24 канал, посилаючись на свої джерела в розвідці.

Зазначається, що втеча відбулася після того, як обом діячам подзвонив куратор із Москви. Для успішної "евакуації" окупанти перекривали на ніч Керченський міст. Наразі українським службам відомі не лише деталі втечі, а й конкретне місце перебування цих ставлеників кремля.

Московський куратор повідомив гауляйтерів про ймовірну небезпеку для їхніх життів. Тоді окупаційні лідери почали поспіхом вивозити з Криму своїх жінок і дітей. Вивезли навіть коханок, яких посадили в машини з охороною.

Підлеглі "прем'єра" всю ніч знищували документи. Наразі родини "політиків" перебувають у Ростові, де оселилися в одному з готелів. Активно заливають страх у місцевих ресторанах і святкують власне "рятування". Про повернення до півострова наразі не мовиться, – розповіли джерела каналу.

За даними розвідки, представники окупаційної "влади" розпорядилися викладати сфабриковані відео у соцмережі та ЗМІ. Записи будуть буцімто записані у Криму. Цілком ймовірно, що для розв'язання певних задач гауляйтери можуть повертатися на кілька годин, але, схоже, відтепер житимуть у росії.